a
OgólneNOWOść! Produkcja muzyczna i songwriting
Blog

NOWOść! Produkcja muzyczna i songwriting

Najnowsza oferta zajęć grupowych: Produkcja muzyczna i songwriting

Zajęcia będą miały na celu przygotować muzyków do poruszania się w świecie nagrywania i edycji dźwięku.

Program zajęć jest oparty o najnowocześniejsze oprogramowanie do rejestracji i postprodukcji, takie jak Ableton Live, Logic Pro, a dla najmłodszych GarageBand – tak by każdy, nawet przy wykorzystaniu swojego telefonu komórkowego lub Ipada, mógł nagrać i zaprezentować swoje dokonania muzyczne w radiu lub internecie.

Na zajęciach, wszyscy uczestnicy będą mogli również nauczyć się pracy z różnego rodzaju profesjonalnymi mikrofonami, przedwzmacniaczami i syntezatorami – wszystko po to by rozpalić kreatywność i chęć eksperymentowania z instrumentem w sposób inny niż dotychczas. Podczas godzin spędzonych w studiu poddamy analizie i dyskusji nagrania najlepszych światowych producentów oraz skupimy się na sztuce pisania piosenek – dzięki temu każdy z was będzie miał szansę zawojować rynek muzyczny!

Prowadzący zajęcia Korneliusz Flisiak pisze o sobie: Jestem absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Kompozycji, Edukacji, Interpretacji i Jazzu a ponadto aktywnym zawodowo muzykiem i producentem muzycznym. Mam na swoim koncie występy na największych festiwalach w kraju i za granicą (PolandRock, KFPP w Opolu itd.) oraz dziesiątki zrealizowanych nagrań, które z powodzeniem znalazły słuchaczy w radiu i telewizji.

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu w grupach max 4-osobowych.

Zapisy w sekretariacie Ogniska.

Góra