a
AkordeonZapraszamy do udziału w finale WOŚP
Blog

Zapraszamy do udziału w finale WOŚP

Siema!

Corocznym obyczajem zapraszamy was do udziału w finałowym graniu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku Ognisko Muzyczne włączy się do grania aż dwukrotnie!

W sobotę 28 stycznia o godz. 16.00 w sali widowiskowej PCKul odbędzie się popis uczniów klas fortepianu, akordeonu, śpiewu, gitary i fletu.

Największym wydarzeniem będzie niedzielny start finału WOŚP – spotkamy się ponownie w sali PCKul.

Finałowe granie rozpocznie się o godz. 15.00, gdy Orkiestra Rozrywkowa naszego Ogniska wykona hymn Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, po czym uczniowie klas śpiewu wystąpią ze swoim programem.

Bierzemy pod uwagę taką możliwość, a wręcz przyznajemy, że mocno liczymy na to, że dołączycie do naszego grania! Zapraszamy wszystkich, którzy mogą tego dnia przyjść z własnym instrumentem i z orkiestrą wspólnie wykonać hymn WOŚP. To nic trudnego – temat to w zasadzie 4 takty muzyki do nauczenia.

Wszelkie osoby zainteresowane materiałem nutowym prosimy o wiadomość e-mail – prześlemy nuty. Nutki, którymi dysponujemy to głosy instrumentalne orkiestry, ale nie martwcie się! Jeśli chcecie przyjść z innym instrumentem, niż widzicie na filmie – dobierzemy nuty pasujące do waszego instrumentu.

Osoby dołączające do orkiestry podczas finałowego grania proszone są o obecność na sali od godz. 14.45 w niedzielę 29 stycznia.

Poniżej załączamy film z 2021 r., gdy finałowe granie odbyło się tylko online 

oraz zaproszenie na tegoroczny finał WOŚP – zachęca do udziału Eliza Wietrzyńska-Wala „Elise”.

Góra
Skip to content