a
OgólneOddział Stowarzyszenia uzyskał dotację z Urzędu Marszałkowskiego
Blog

Oddział Stowarzyszenia uzyskał dotację z Urzędu Marszałkowskiego

📣‼️ Oto najgorętsze nowe wieści z naszego podwórka! 🎶

Oddział Stowarzyszenia Edukacji Artystycznej z siedzibą w Łące uzyskał przy współpracy ze Stowarzyszeniem LGD „Ziemia Pszczyńska” dotację z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego na realizację zadania “Muzyka wzmacnia więzi”, dzięki pozytywnemu rozpatrzeniu wniosku o przyznanie pomocy na operacje w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.

Dofinansowanie zapewni przeprowadzenie cyklu zajęć instrumentalnych grupowych w 3️⃣ szkołach na terenie gminy Pszczyna oraz zakup instrumentarium niezbędnego do nauki podstaw gry na gitarze / ukulele, pianinie oraz instrumentach perkusyjnych.

Co konkretnie zaplanowaliśmy?

Otwieramy się na współpracę ze szkołami z terenów wiejskich gminy Pszczyna, gdzie przeprowadzimy cykl bezpłatnych zajęć w ramach trzech grup instrumentalnych:

🥁 zajęcia grupowe umuzykalniające z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych

🎹 zajęcia grupowe z wykorzystaniem instrumentów klawiszowych

🎸zajęcia grupowe z wykorzystaniem instrumentów strunowych.

Pierwszy cykl zajęć właśnie wystartował i zakończy się do 3️⃣1️⃣ maja 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ r.

Zajęcia odbywać się będą w:

🏫 Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łące

🏫 Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Czarkowie

🏫 Szkole Podstawowej w Brzeźcach.

Cieszymy się bardzo z nawiązania współpracy z wymienionymi szkołami i mamy nadzieję na rozwój wspólnych przedsięwzięć w przyszłości!

Dodatkowo chcielibyśmy złożyć podziękowania Urzędowi Miejskiemu i Radzie Miejskiej w Pszczynie za udzieloną nam pomoc ❤️

Góra
Skip to content