a
OgólneCzesław Mozil i Grajkowie Przyszłości
Blog

Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości

DZIĘKUJEMY!!! 💐… że tak licznie przyszliście na pierwszy koncert roku jubileuszowego Ogniska Muzycznego w Pszczynie, wypełniając salę Pszczyńskiego Centrum Kultury po brzegi.

Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości to gwarancja świetnej muzycznej zabawy, w której Artysta wraz z młodymi pasjonatami śpiewu i gry na instrumentach prowadzi słuchaczy przez historie związane ze świętami Bożego Narodzenia – czasem żartobliwie, czasem nostalgicznie, ale zawsze przejmująco, dzięki znakomitym kompozycjom z poetyckim przekazem Michała Zabłockiego.


Rekordowa liczba wykonawców, wielkie przedsięwzięcie logistyczne na scenie i poza nią, a wszystko dopięte na ostatni guzik dzięki zaangażowaniu:

Czesława Mozila

Joanny Wiktorko – dyrektora Ogniska Muzycznego w Pszczynie wraz ze świętującą jubileusz 70-lecia Ogniska ekipą uczniowsko-nauczycielską

Alicji Pacześniak-Słoty – Orkiestra „Śląskie Smyki”

Katarzyna Machnik – chór Piano-Forte / Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radostowicach / POPP Pszczyna


Wielkie podziękowania i gratulacje składamy tym, dla których była to wyjątkowa okazja do debiutu na wielkiej scenie – uczniom i nauczycielom: Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łące | Szkoły Podstawowej w Brzeźcach | Szkoły Podstawowej w Czarkowie | Szkoły Podstawowej w Porębie | Szkoły Podstawowej w Studzienicach | Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jankowicach | Szkoły Kampus nowa edukacja

Dodatkową porcję podziękowań kierujemy do wszechstronnie pomocnej ekipy pckul 🙂
Podczas koncertu widzowie mogli podziwiać piękno Pszczyny dzięki zdjęciom Piotr Łapersa Łapy – dziękujemy za udostępnienie tego pięknego materiału.
Raz jeszcze dziękujemy za przybycie władzom samorządowym, gościom dużym i małym. Śledźcie nasze media, gdyż 70-lecie Ogniska dopiero wystartowało i będzie się w roku 2026 jeszcze sporo fajnych rzeczy u nas działo!
📸 fot. Łukasz Kupka

Patroni jubileuszu 70-lecia Ogniska Muzycznego w Pszczynie:

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego | Dariusz Skrobol – Burmistrz Pszczyny | Grzegorz Wanot – Starosta Pszczyński | Muzeum Zamkowe w Pszczynie | Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego | Radio Katowice | Pless.pl | Moja Pszczyna

Góra
Skip to content